Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál J. Špičáka 2009

20. 7. 2009

      V sobotu 18.7.2009 uspořádala TJ Sokol Mor. Prusy  5. ročník  Memoriálu Jiřího Špičáka v nohejbalu trojic. Turnaje se zúčastnilo 11 týmu. Letošní účast byla o něco slabší než předešlé ročníky i proto, že předpověď počasí moc nepřála.

     Týmy byly rozlosovány do dvou skupin po pěti respektive po šesti. Z každé skupiny postoupily dva nejlepší týmy, které si to rozdali do kříže v semifinále.

Obrazek

 

     V prvním semifinále porazili MPL tým JAPASTA dva nula. Ve druhém proti sobě nastoupili nebezpeční TCHOŘI proti týmu MOR. PRUS "A". Po dramatickém zápasu postoupily Prusy, když vyhráli 2:1.

     V zápasu o třetí místo porazil tým  JAPASTA  TCHOŘE dva nula.

Obrazek

 

     Finále, do kterého postoupily Mor. Prusy "A" a MPL už se bohužel muselo hrát za trvalého deště. V prvním setu se lépe s nepříznivým počasím vyrovnali ...... a vyhráli 10:8. Ve druhém setu se vývoj utkání otočil a Prusy vyhráli 10:4. Ve třetím setu za stavu 5:5 přišla průtrž mračen a zápas musel být ukončen. Zápas už se nemohl dohrát, a tak o vítězi rozhodlo lepší skóre v prvním a druhém setu. Z vítězství se tedy mohl radovat tým MORAVSKÉ PRUSY "A".

 

     Poděkování patří všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili a doufáme, že se jim turnaj líbil. Poděkování patří i pořadatelům. Příště se turnaje snad zúčastní více týmů.

 

 

Konečné pořadí:

 

1. Moravské Prusy "A" (Vejmola J., Pacák R., Ruckl P.)

2. MPL  (Procházka P., Jež L., Osička M.)

3. Japasta (Hanák J., Hanák P., Bečvář S.)

4. Tchoři (Indra P., Gurtler T., Deutsch P.)

 

Obrazek